Peugeot 208
1.6 BlueHDi Blue Lease Executive *NAVI-FULLMAP | XENON | ECC | PDC | CRUISE | COMFORT-SEATS | TOWBAR | 16''ALU*
Direct kopen, basisprijs: € 4.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.945,-
LEASEPRIJS: € 81,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 BlueHDi Blue Lease Executive *NAVI-FULLMAP | XENON | ECC | PDC | CRUISE | COMFORT-SEATS | TOWBAR | 16''ALU* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 juni 2017 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 193.216 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PB-457-L |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Climate control
- electronic climate control
- Middenarmsteun voor
- Parkeerhulp achter
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- stuur leder
- stuur multifunctioneel